Drzwi wejścioweROLETY
BUBENDORFF

Nowoczesne rolety z funkcją żaluzji

Inteligentne rolety

Zewnętrzne Rolety z funkcją żaluzji znane również jako inteligentne rolety, to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie osłony okiennej łączące w sobie funkcjonalność zarówno rolet jak i żaluzji.

Funkcjonowanie inteligentnej rolety BubendorffFunkcjonowanie inteligentnej rolety Bubendorff

Jak działają rolety z funkcją żaluzji?

Na pierwszy rzut oka zamknięta roleta ta nie różni się zbytnio od standardowej rolety zewnętrznej. Jednak po naciśnięciu przycisku na pilocie, jak za sprawą magicznej różdżki, rolety zmieniają się w żaluzje! Opatentowana i rozwijana od ponad 60 lat technologia firmy Bubendorff pozwala cieszyć się szczelnością rolety i możliwością regulacji światła żaluzji w jednym urządzeniu.

Niesamowicie ważnym atutem inteligentnych rolet jest możliwość wyboru zasilania za pomocą panelu fotowoltaicznego – takie rozwiązanie zapewnia całkowitą niezależność działania rolety od zasilania budynku. Ponadto brak konieczności doprowadzania zasilania pozwoli na montaż takich rolet z funkcją żaluzji w każdym wykończonym budynku, bez uszkadzania elewacji. Również świetnie sprawdzą się jako osłona wolnostojącej pergoli czy ogrodu zimowego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inteligentne rolety posiadają aż 7 letnią gwarancję na każdy z podzespołów, dzięki czemu mamy pewność że oferowany produkt jest najwyższej jakości.

Rolety z funkcją żaluzji można również podłączyć pod dowolny system domu inteligentnego lub bardzo łatwo sterować z dedykowanej aplikacji ze smartfona.

 Czy warto kupić rolety Bubendorff?

Zalety rolety z funkcją żaluzji Bubendorff MONO ID3 :

  • Ruchome lamelki rolety zapewniają możliwość sterowania dopływem światla do pomieszczeń
  • Dzięki izolowanej lameli inteligentna roleta stanowi dodatkową barierę na oknie która latem chroni przed przegrzewaniem się pomieszczeń a zimą przed utratą ciepła z budynku.
  • Możliwość zastosowania ogniwa fotowoltaicznego które ładuje baterię wbudowaną w rolecie, tym samym zapewniając niezależne i ekologiczne źródło zasilania.
  • Skuteczna blokada zabezpieczająca i utrudniająca włamanie
  • Możliwość integracji ze sterowaniem domu inteligentnego, sterowanie z pilota, sterowanie ze smartfonu
  • Wersja podtynkowa (nowe budynki) oraz wersja natynkowa (budynki z gotową elewacją)
  • Nowoczesny design
  • Wiele kolorów RAL do wyboru
  • 7 lat gwarancji producenta

Rolety Bubendorff