Drzwi wejścioweDrzwi
PARMAX

Otwórz się na więcej!

Drzwi drewniane Częstochowa

JAKOŚĆ

Bezkompromisowa jakość drzwi drewnianych firmy PARMAX to od wielu lat jeden z najważniejszych atutów firmy. Drzwi robione z pasją przez wykwalifikowanych rzemieślników zarówno ręcznie jak i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik obróbki drewna.

Budowa Drzwi Parmax to ościeżnica 82 lub 100mm wykonana z klejonki drewna dębowego, wyposażona w próg aluminiowy i komplet uszczelek wrębowych.

Skrzydło wykonane z klejonki wielolamelowej z wyselekcjonowanego drewna, dodatkowo wzmocnione kompozytem. Całość skrzydła wypełniona jest specjalną pianą termoizolacyjną, gwarantującą najwyższe parametry izolacyjności termicznej.

Dzięki pięciokrotnej warstwie systemu lakierniczego Protor niemieckiej marki Adler drzwi posiadają wyjątkową odporność lakieru. Potwierdza to 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą!

SZEROKI WYBÓR

Wyróżniamy kilka kolekcji drzwi PARMAX:

Ekskluzywne drzwi X-FACTOREkskluzywne drzwi X-FACTOR

Ekskluzywne drzwi X-FACTOR – rozwiązanie bezkompromisowe. Wygląd, jakość, rozmiar, wyposażenie  - tu wszystko jest naj! Możliwość stworzenia swoich wymarzonych drzwi od podstaw, każdy detal drzwi jest do wyboru. Ogranicza Nas tylko twoja wyobraźnia.

Katalog X-FACTOR

Drzwi PARMAX WOODDrzwi PARMAX WOOD

Kolekcja WOOD to połączenie naturalnej deski dębowej z nowoczesną technologią. Tutaj stawiamy przede wszystkim na stylowy wygląd. Naturalna barwa drewna jest idealną wizytówką domu – drzwi stworzone dla miłośników natury i drewna.

Katalog PARMAX

Drzwi PARMAX GLASSDrzwi PARMAX GLASS

Kolekcja GLASS to mariaż drewna ze szkłem. Innowacyjne rozwiązanie, gdzie szyba w skrzydle czy dostawce jest idealnie zlicowana z powierzchnią drzwi. Zapewnia to piorunujący efekt wizualny. Takie drzwi to wizytówka nowoczesnego budownictwa, gdzie królują przeszklenia z domieszką drewnianych akcentów.

Katalog PARMAX

Drzwi PARMAX INOXDrzwi PARMAX INOX

Kolekcja TOP DESIGN INOX/PLUS to rozwiązania klasyczne gdzie mamy do wyboru frezy, przeszklenia czy wstawki ze stali nierdzewnej INOX. Szeroki wachlarz rozwiązań ponadto uzupełniają pokrycia ze spieku czy blachy. Na uwagę zasługuje również szereg rozwiązań okuciowych. Od standardowych sposobów otwierania na klamkę z kluczem, bo rozwiązania inteligentne z czytnikiem linii papilarnych lub czytnikiem twarzy.

Katalog PARMAX

BASIC 16CBasic 16C

BASIC 07Basic 07

BASIC GLASS BBasic Glass B

RAL DESIGN – Kolekcja na każdą kieszeń. Drzwi produkowane na tych samych maszynach, przez tych samych fachowców, jednak tu do wyboru mamy tylko kilka gotowych wzorów i rozwiązań okuciowych. Dodatkowo drzwi można pomalować na dowolny kolor z palety RAL co daje nieskończone wprost możliwości aranżacyjne.

Katalog RAL DESIGN