Skontaktuj się z nami:
34 361-56-83 lub 510-993-453

Kontakt

salon okien PHU STOLMATSalon okien PCV i ALU, bramy garażowe, rolety, parapety Częstochowa

Salon okien firmy PHU STOLMAT serdecznie zaprasza. Porozmawiajmy o Twoich nowych oknach! Robimy wyceny na maila lub podczas odwiedzin w biurze. Zadzwoń, napisz – wycena okien i doradztwo jest GRATIS!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat okien, niż tylko cena to serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Weź ze sobą projekt domu, a nasi doświadczeni handlowcy na pewno doradzą optymalne rozwiązanie skrojone na miarę twoich potrzeb. W naszym salonie można zobaczyć dużo nowości okiennych takich jak chowane zawiasy, okucie Comfort, okno narożne, ukryte skrzydło czy niski próg w balkonie. Na miejscu można na żywo porównać drzwi HST z drzwiami odstawno-przesuwnymi. Oprócz doradztwa nasza firma stara się również przekazać nieco więcej informacji na temat okien. Dla nas okna to o wiele więcej niż tylko wymiar, kolor i cena. Okna to nasza pasja.

Wszystkie zapytania lub wątpliwości bardzo prosimy kierować telefonicznie pod numerami :

510-993-453

503-993-453

lub na nasz adres e-mail:

stolmat@oknoplus.com.pl

PHU STOLMAT Mateusz Stolarczyk
ul. Krótka 27A
42-202 Częstochowa

NIP 573-269-14-43

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-17

sobota 9-14

 Znajdź Nas na mapie:

 

 

Dlaczego warto u Nas kupić okna?

Jesteśmy jedynym autoryzowanym punktem OknoPlusa w Częstochowie. Współpracujemy z firmą od 2010r. Przez ten czas zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień : tytuł mistrza innowacji, najlepszy salon OknoPlus, czy najlepszy sprzedawca. Zarówno nasi handlowcy jak i montażyści nieustannie biorą udział w szkoleniach organizowanych nie tylko przez producenta okien, ale również firmy z branży okiennej. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku okien, a także sposobów montażu czy samych materiałów izolacyjnych lub mocujących. Jako jeden z niewielu producentów okien firma OknoPlus oferuje aż 7 lat gwarancji na okna. Również żadna firma nie oferuje tak bogatego wyposażenia w swoich oknach. W naszym salonie oprócz wysokiej jakości okien znajdą Państwo również inne produkty doskonałej jakości renomowanych producentów: drzwi, rolety, bramy garażowe oraz parapety.

FacebookGoogle Plus