Skontaktuj się z nami:
34 361-56-83 lub 510-993-453

Okna

Okna PCV Częstochowa

Jeżeli potrzebujesz okna PCV do nowego domu lub właśnie planujesz remont i będziesz wymieniał stolarkę okienną to świetnie trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą okien plastikowych. Oferujemy okna z montażem na terenie Częstochowy i okolic. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę montażową, która sprosta najtrudniejszym wyzwaniom budowlanym!

okna PCV, okna energooszczędne, okna do nowego domu

Wysokiej jakości okna PCV - StolMat - dealer okien w Czestochowie

W naszej ofercie znajdą Państwo okna PCV renomowanej marki OknoPlus. Okna od prawie 20 lat produkowane są z najwyższej jakości komponentów. Proces produkcyjny kontrolowany jest na każdym etapie przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Firma OknoPlus nieustannie się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, które z powodzeniem stosuje w swoich produktach. Dlatego OknoPlus zapracował sobie na miano jednego z najbardziej innowacyjnych producentów okien. Potwierdzeniem tego jest coroczna gala laureatów w prestiżowym konkursie Mistrz Innowacji – gdzie OknoPlus za każdym razem zdobywa pierwsze miejsce w większości kategorii.

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje okien PCV:

Okna energooszczędne MORLITE – okna na profilu 82,5mm z niskim skrzydłem. Okna dające najwięcej światła do pomieszczeń. Idealnie nadają się jako okna do nowych budynków jak również jako okna na wymianę.

Okna energooszczędne PCV NORSKSTIL  – okna na profilu 83mm z uszczelką środkową. Współczynnik przenikania okien 0,7 W/m2K. Dzięki wklejanym pakietom szybowym można wykonać naprawdę wysokie konstrukcje okienne.  Dodatkowo okna od strony zewnętrznej mogą być pokryte powłoką AkrylColor. Prosty profil z pewnością będzie pasował zarówno do tradycyjnych budynków jak i tych o nowoczesnej architekturze.

Okna PCV energooszczędne SWISSFORM – okna na profilu 82mm, o przenikalności termicznej 0,8 W/m2K. Okna dostępne na profilu prostym i zaokrąglonym, więc pasują do każdej inwestycji. Połączenie dobrych parametrów z przystępną ceną sprawia, że okna te stosuje się również przy wymianie w domku czy bloku.

Więcej informacji o oferowanych oknach można znaleźć na stronie producenta – okna OknoPlus

Warto również przeczytać kilka informacji jak powinien wyglądać montaż okien.

Do pobrania

FacebookGoogle Plus