Okna
REVEAL

Nowoczesnre okna aluminiowe

Nowoczesne okna aluminiowe

Okna Reveal - piękno minimalizmu w każdym detalu.

Zmniejszona ilość profilu, zwiększona ilość szyby, ukryte zawiasy i uszczelki – okna na miarę potrzeb i oczekiwań nowoczesnego rynku budowlanego – synergia wzornictwa i energooszczędności. Tak można w skrócie opisać najnowsze rozwiązanie okienne OknoPlus. Okna wykonane z profili aluminiowych Decalu, zapewniają do kilkunastu procent więcej szkła w oknie o takich samych wymiarach jak stolarka na typowych profilach na rynku. Ponadto zastosowanie innowacyjnego szkła ECLAZ o zwiększonej przejrzystości zapewnia maksymalny efekt doświetlania pomieszczeń przy zachowaniu zrównoważonych parametrów przepuszczalności ciepła.

Zalety okien aluminiowych REVEAL

Okna Reveal w standardzie wyposażone są w chowane zawiasy firmy Winkhaus. To rozwiązanie dobrze znają klienci OknoPlus, gdyż te zawiasy od wielu lat oferujemy także w oknach PVC. To rozwiązanie nie tylko zwiększa estetykę okna, ale też ułatwia mycie okien czy malowanie szpalet okiennych.

Unikalne wzornictwo – profile aluminiowe cechują się minimalizmem, nieco surowym wyglądem, są bardziej kanciaste przez co idealnie sprawdzą się w nowoczesnych bryłach czy loftowych wnętrzach. W oknach Reveal szyku dodaje wyjątkowe wykończenie wnętrza okna – środkowa maskownica ozdobiona czerwoną linią.

Energooszczędność okien Reveal na najwyższym poziomie zapewniają doskonałe parametry izolacyjności termicznej, szczelności przed wiatrem i wodoszczelności. Dzięki szerokości zabudowy aż 88mm, systemowi uszczelek oraz ciepłych pakietach szybowych z ramkami międzyszybowymi Swisspacer, okna Reveal spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze okna zarówno spełniają założenia programu czyste powietrze, jak również nadają się do domów energooszczędnych czy pasywnych.

Okna Reveal dostępne są w bogatej kolorystyce. Oprócz palety RAL dostępne są lakiery strukturalne, lakiery drewnopodobne oraz okleiny drewnopodobne. Pozwoli to nie tylko na dopasowanie koloru stolarki do indywidualnych oczekiwań klienta, ale również pozwoli na spójność kolorystyczną, gdy klienci decydują się na połączenie okien PCV i ALU w jednym budynku.

Ulotka REVEAL