kolory
OKIEN

Kolor dopasowany do Ciebie!

Kolorystyka okien PCV - Jaki kolor okien wybrać?

To już nie te czasy, kiedy w salonach stolarki okiennej proponowano kolor biały albo drewnopodobny. Nawet wszechobecny antracyt powoli odchodzi do lamusa. Dziś  z rozmachem wkraczają nowoczesne kolory i nic nie stoi na przeszkodzie, by puścić wodze wyobraźni i postawić na te barwy, które doskonale dopełnią wymarzoną kompozycję wnętrza czy podkreślą wygląd elewacji.

Kolory standardowe okien REVEAL

Do wyboru mamy kilka podstawowych kolorów malowania:

AntracytowyAntracytowy

CzarnyCzarny

Jasny szaryJasno szary

BiałyBiały

Terra BrownTerra Brown

Ale to nie wszystko. Poza paletą kolorów standardowych mamy o wiele szerszą paletę lakierów strukturalnych IGP oraz TIGER. Zapraszamy do salonu, gdzie pokażemy próbki i dopasujemy kolor do Twoich oczekiwań. Wśród obecnie najbardziej popularnych kolorów należy wymienić ALUX DB, RAL 7021 czy Bordo.

Kolory standardowe okien MORLITE

AntracytowyAntracytowy

Antracytowy gładkiAntracytowy gładki

Złoty dąbZłoty Dąb

OrzechOrzech

WinchesterWinchester

Dąb imbirowyDąb Imbirowy

Oraz hit ostatnich czasów:

Turner OakWood Turner Oak

Kolor niestandardowy okien

Oprócz przedstawionych oklein istnieje wiele kolorów niestandardowych. U Nas kolor niestandardowy to również możliwość połączeń kolorystycznych - okno może być w 2 różnych kolorach wewnątrz-zewnątrz. To daje niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne! Kolor niestandardowy wiąże się z nieco dłuższym czasem oczekiwania oraz nieznacznym wzrostem ceny - jest to podyktowane aproksymacją materiału - czyli kosztem odpadu (niewykorzystanych profili)

Najpopularniejsze kolory niestandardowe to:

  • Okna czarne
  • Okna ALUX DB
  • Okna Meranti
  • Okna RAL7021
  • Okna Szczotkowany srebrny