okienne
MOSKITIERY

Niezastąpiona ochrona przed owadami!

Moskitiery okienne w Częstochowie


Moskitiery okienne to skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych wnętrz przed nieproszonymi goścmi - owadami. W Częstochowie i okolicach moskiteiry na okna znajdziesz właśnie w Naszym salonie - serdecznie zapaszamy. U Nas znajdziesz szeroki wybór moskitiery na okna i drzwi. Niesłabnącą popularnością cieszą się moskitiery przesuwane oraz moskitiery plisowane.

Moskitiera okienna

Moskitiera okienna to najprostszy sposób na zabezpieczenie standardowych okien rozwierno-uchylnych. Jest to cienka siateczna rozciągnięta na aluminiowej ramce, wyposażonej w specjalne zaczepy dopasowane do każdego profila okiennego. Dzięki zaczepom bez większego problemu zamontujesz moskitiery w swoim oknie na sezon letni oraz zdemontujesz na zimę. Montaż odbywa się jednynie poprzez zachaczenie obrotowego uchwytu o ramę okna. Montaż jest szybki, łatwy i bez inwazyjny.

Moskitiera drzwiowa

Jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie mamy okna balkonowe do podłogi - podobnie jak w przypadku moskiteiry okiennej - tu również cienka siateczna jest rozciągnieta na ramce z aluminium. Tym razem ramka jest nieco grubsza, aby mogły się na niej znaleść zawiasy dzięki którym z łatwością bedziemy mogli otwierać i zamykać za sobą przegrodę. Dzięki systemowi sprężyn i magnesów moskiteira domyka się sama!

Moskitiera przesuwana / plisowana

Idealane rozwiązanie na największe otwierane okna -czyli systemy przesuwne - HST. Dzięki nowatorskiej budowie moskiteira idealnie wpasowuje się we wnękę drzwi. System składa się z siatki w formie harmoniki, na końcu której znajduje się uchwyt. Uchwyt ten wyposażony jest w magnetyczną listwę, dzieki czemu po zaciągnieciu siatki pozostaje ona napięta i szczelna.