Okna
Częstochowa - salon rekomendowany 

Jeżeli chcesz kupić dobre okna do swojego domu, to jesteś we właściwym miejscu!

Od 2021 jesteśmy JEDYNYM salonem rekomendowanym Okien i Drzwi w okolicy. Zaszczytne miano zostało nam przyznane w programie STOLARKI VIP !

Nasze usługi świadczymy w Częstochowie i ościennych miejscowościach, np.: Kłobuck, Wręczyca, Lubliniec, Mykanów, Mstów, Olsztyn, Biskupice, Kamienica Polska, a nawet Woźniki czy Tarnowskie Góry.

Oferujemy wysokiej jakości okna z PCV i ALU. W naszej ofercie mamy również bramy garażowe segmentowe i rolowane, rolety. wewnętrzne, rolety zewnętrzne. Ponadto oferujemy drzwi wejściowe oraz parapety.

STOLMAT

Jakość

Najlepsze okna PCV w Częstochowie, do tego w rozsądnej cenie. Wysokiej klasy bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Wybór

Bogata oferta produktów. Wiele kolorów do wyboru. Wszystko co potrzebne do zamknięcia budowy w jednym miejscu!

Zaufanie

Nam możesz zaufać. Jesteśmy w branży już ponad 11 lat. Na nasze okna PCV dajemy długą, 7-letnią gwarancję.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat okien, niż tylko cena to serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Weź ze sobą projekt domu, a nasi doświadczeni handlowcy na pewno doradzą optymalne rozwiązanie skrojone na miarę twoich potrzeb.

W naszym salonie można zobaczyć dużo nowości okiennych, takich jak chowane zawiasy, okucie Comfort, okno narożne, ukryte skrzydło czy niski próg w balkonie. Na miejscu można na żywo porównać drzwi HST z drzwiami odstawno-przesuwnymi. Oprócz doradztwa nasza firma stara się również przekazać nieco więcej informacji na temat okien. Dla nas okna to o wiele więcej niż tylko wymiar, kolor i cena. Okna to nasza pasja.

Poznaj Nas!

Dział sprzedaży

AndrzejAndrzej pracuje w tej firmie od początku. Nikt, tak jak on, nie zna się na oknach i drzwiach. Zadzwoń i porozmawiaj o oknach i drzwiach do Twojego nowego domu!

Dział reklamacji

KarolinaKarolina pomoże w każdej trudnej sprawie - jeżeli chcesz zgłosić reklamację, potrzebujesz regulacji lub chcesz umówić się na serwis to jest właściwa osoba!

Pomiar, montaż

MateuszMateusz jest założycielem i właścicielem firmy. To on bierze pełną odpowiedzialkość za pomiary okien i podpowie jak przygotować budowę. Z nim również trzeba się umawiać na montaż

Jeżeli szukasz okien do nowego domu w Częstochowie to koniecznie musisz odwiedzić Nasz salon. Nawet jeżeli nie spodoba Ci się nasza oferta (choć to mało prawdopodobne... :) )to z pewnością wyjdziesz od Nas z ogromną wiedzą, która pomoże pomóc Ci wybrać odpowiednie okna i choć trochę podpowie jak odróżnić okna lepsze od gorszych.

Oprócz solidnej dawki wiedzy o oknach zapewniamy też miłą i przyjazną atmosferę. Dla klientów mamy przepyszną kawę i słodycze, a dzieciaki na pewno znajdą coś dla siebie w 'kąciku dziecka XXIwieku'

Jeżeli masz obawy przed COVID-19 - spokojnie, u Nas są wszyscy zaszczepieni. Ponadto na Naszych klientów czekają darmowe maseczki, rękawiczki czy środki dezynfekujące do dłoni!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

tel. 34 361 56 83 / tel. 503 993 453

NASZE
PRODUKTY

Drzwi wewnętrzne PHU STOLMAT

Okna Częstochowa
Okna

Okna plastikowe PCV Częstochowa
Osłony

Bramy garażowe
Bramy garażowe

Drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe

Drzwi wewnętrzne
Drzwi wewnętrzne

Moskitiery
Moskitiery

Okna pklastikowe Częstochowa
Parapety


Najlepsze okna PCV w Częstochowie i Katowicach, do tego w rozsądnej cenie. Wysokiej klasy bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Oferujemy bogatą ofertę produktów w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Wszystko co potrzebne do zamknięcia budowy w jednym miejscu!

Więcej

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu okien, gdzie po wstępnej rozmowie będziemy mogli przygotować ofertę skrojoną na Twoje potrzeby. Staramy się doradzać naszym klientom tak, aby wybrali okna najbardziej optymalne dla swoich potrzeb. Nasze okna plastikowe PCV są dopasowane do każdego rodzaju budynku: nie ważne czy budujesz nowoczesny budynek czy tradycyjny dworek - nasze okna podkreślą charakter każdego budynku.

STOLMAT Home Design Studio

Okna Częstochowa 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 14:00

Okna Katowice 

GODZINY OTWARCIA

prosimy o umówienie wizyty telefonicznie!